KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16306081
nr 1630 6081
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -57, klarinett. Olja på pannå, 24x41 cm, yttermått inklusive ram: 38x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2024
kl 18:29:34
30/6 00:27:14
30/6 00:28:49
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger